Фітнес-трекер Misfit Flare з одним світлодіодом вже надійшов у продаж

  • Фітнес-трекер Misfit Flare з одним світлодіодом вже надійшов у продаж

Розробники з Misfit приховали в рукаві ще один фітнес-трекер, на цей раз з одним єдиним світлодіодом і сучасним модним дизайном. Цей трекер, який отримав назву Misfit Flare, являє собою мінімалістичне переносна пристрій, який пропонує багато, але при цьому варто не надто дорого.

Представники Misfit описують цей девайс як "пристрій, що підходить тим, хто ще не визначився з тим, який активної фізичної діяльністю зайнятися". Користувач просто одягає браслет на зап'ясті, пов'язує його з додатком Misfit на смартфоні, а потім вирушає у своїх справах. Пристрій буде автоматично відстежувати кількість кроків, спалені калорії і пройдену дистанцію. В цьому плані Misfit Flare за своєю суттю такий же, як і інші фітнес-трекери компанії. Фітнес-трекер Misfit Flare Особливим Misfit Flare робить його фізична форма.

Девайс оснащений всього одним світлодіодом, розташованим під круглим склом. Тобто, користувач носить на зап'ясті простий чорний браслет. А світлодіод призначений для того, щоб показувати носію, наскільки далекий він від заздалегідь заданої спортивної мети за допомогою заздалегідь заданого кількості світлових спалахів. Фітнес-трекер Misfit Flare Встановити фітнес-мета для себе можна через мобільний додаток Misfit. Постійно моргати трекер не буде: щоб дізнатися свій прогрес, потрібно тапнути по влаштуванню. Одна спалах говорить про те, що ви пройшли 25% до своєї щоденної цілі.

Дві спалаху означають 50%, три - 75%, а коли мета буде досягнута, користувача очікує "приємна легка анімація". Misfit Flare Як і інші подібні девайси від Misfit, новий браслет не оснащений акумуляторною батареєю, яку можна підзарядити. Він працює на одній батарейці-таблетці, заряду якої повинно вистачати в середньому на чотири місяці регулярної роботи. Ніяких додаткових портів в ньому не передбачено, зате завдяки цьому його зробили стійким до води до глибини в 50 метрів. Один пристрій обійдеться приблизно в 60 $. Поширюватися буде через Misfit Store і сторонніх перекупників. У магазині розробника браслети вже доступні для замовлення в єдиному колірному форматі Black Sport Band.

2017-07-27 13:27:16
0
140

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

LG представить «розумну» побутову техніку нового покоління з аналізатором звичок користувачів

На виставці CES 2017 компанія LG Electronics (LG) представить останні розробки підрозділу Home Appliance & Air Solution - сучасну побутову техніку з аналізатором звичок користувачів. Ці розробки використовуються для підвищення показників продуктивності і комфорту. Вони покликані розширити функціонал сучасних пристроїв для дому та вивести їх на абсолютно новий рівень. Вбудований аналіза..

2017-07-27 12:19:28
0
90
Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Apple показала оновлені iMac на WWDC 2017

Підсумовуємо ключові "яблучні" новинки, які представили світу напередодні. Компанія Apple 5 червня провела презентацію, в рамках якої представила свої оновлені iPad Pro, iMac Pro, оновлені MacBook і ряд інших новинок, в числі яких опинилася і нова iOS 11. Захід пройшов в рамках конференції WWDC 2017, в даний час продовжується в Сан- Хосе. Cумміруем інформацію про ключові "яблучних" продуктах, я..

2017-07-27 12:56:40
0
272